Wczytywanie...

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie kadry managerskiej w procesach HR związanych z rekrutacją, zatrudnieniem, budowaniem zaangażowania i rozwojem pracowników
  • prowadzenie procesów rekrutacyjnych (stanowiska techniczne i biurowe, specjalistyczne, managerskie)
  • koordynowanie procesu zatrudnienia i onboardingu; budowanie najlepszego candidate experience
  • przygotowywanie zestawień, raportów oraz prezentacji z zakresu monitoringu i analizy wskaźników HR
  • wdrażanie i aktywny udział w projektach HR

Nasze wymagania

  • minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • praktyczna znajomość procesów i narzędzi HR, oraz prawa pracy
  • zdolności interpersonalne a w szczególności otwartość, komunikatywność i entuzjazm
  • wielozadaniowość i umiejętność nadawania priorytetów
  • elastyczność, szybkość działania, ustrukturyzowanie

To oferujemy

  • udział w ciekawych projektach z zakresu HR
  • dodatkowe 4 dni wolne w roku
  • możliwość pracy zdalnej
  • opiekę medyczną
  • szeroki pakiet świadczeń dodatkowych
  • benefity zdrowotne (m.in.: karta MultiSport, flota rowerowa, bezpłatny dostęp do basenów)
  • pakiet świadczeń dla „świeżo upieczonych” rodziców, w tym dodatkowe 30 dni
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Pełny etat
Gdańskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o
Liczba pracowników
460
Założone w
1960
Miasto
Gdańsk