Wczytywanie...

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie kadry menadżerskiej poprzez zapewnienie prawidłowego i efektywnego funkcjonowania procesów personalnych w dedykowanych obszarach biznesowych
  • Kompleksowe prowadzenie procesów rekrutacyjnych
  • Identyfikowanie i pomaganie w rozwiązywaniu konfliktów, wsparcie komunikacji w organizacji
  • Planowanie rozwoju pracowników, zbieranie potrzeb i identyfikacja niezbędnych kompetencji
  • Wsparcie wdrożenia nowych menedżerów w zakresie procesów HR i onboardingu nowych pracowników
  • Prowadzenie indywidualnych spraw pracowniczych

Nasze wymagania

  • Min. 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe – preferowane z zakresu ZZL
  • Znajomość przepisów Prawa Pracy
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną realizację powierzonych zadań
  • Rozumienie procesów HR oraz umiejętność wdrażania ich w praktyce
  • Wysokie umiejętności budowania relacji i współpracy z biznesem
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
  • Samodzielność, sumienność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży produkcyjnej

To oferujemy

  • Z racji dynamicznego rozwoju Firmy, poszukujemy Młodszego HR Business Partnera, którego praca będzie miała realny wpływ na rozbudowę Działu oraz Baltic Hubu.
  • Ponadto, czeka Cię zatrudnienie w największym terminalu kontenerowym na Bałtyku, nastawionym na nieustanny rozwój. Aktualnie Baltic Hub rozpoczyna budowę trzeciego nabrzeża Baltic Hub 3, dzięki czemu Polska może nadal konkurować z portami zachodnioeuropejskimi, takimi jak Hamburg czy Rotterdam.
  • Dofinansowanie prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego, kart sportowych. W Baltic Hub na pierwszym miejscu stawiamy zdrowie i bezpieczeństwo Pracowników.
  • Celebrację świąt oraz ważnych wydarzeń z życia firmy i jej pracowników takich jak: rekordowa liczba przeładowanych kontenerów, ilość godzin bez wypadku na terminalu, urodziny pracowników i wiele innych.
  • Pełną wyzwań pracę oraz wsparcie koleżanek i kolegów z Działu.
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Pełny etat
DCT Gdańsk
Branża
Produkcja/Przemysł
Liczba pracowników
1000
Założone w
2007
Miasto
Gdańsk