Wczytywanie...

KPMG

Gdańsk

KPMG

KPMG jest globalną organizacją niezależnych firm świadczących usługi audytorsko-doradcze, zatrudniającą ponad 236 000 osób w 144 krajach na świecie. KPMG w Polsce od ponad 30 lat świadczy usługi audytorskie i doradcze. KPMG w Polsce od ponad 30 lat świadczy usługi audytorskie i doradcze.

KPMG w Polsce jest częścią globalnej organizacji niezależnych firm audytorsko-doradczych. Już od ponad 30 lat świadczymy usługi profesjonalne na polskim rynku.

Pracujemy zarówno dla międzynarodowych korporacji, dużych firm polskich oraz podmiotów z sektora MŚP. Doświadczenie zdobyte podczas realizacji niezliczonych projektów dla klientów, działających praktycznie w każdej branży to potężny kapitał, który pozwala nam uczestniczyć w przedsięwzięciach zmieniających oblicze polskiej gospodarki.

Mamy realny wpływ na rozwój i cyfryzację biznesu w Polsce. Jako firma doradcza świadcząca kompleksowe usługi oparte na zaawansowanych technologiach, wspieramy klientów na każdym etapie ich cyfrowej transformacji.

Wiedza i profesjonalizm naszych pracowników stanowią unikalną wartość rynkową. Zatrudniamy wysokiej klasy wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów oraz absolwentów najlepszych uczelni polskich i zagranicznych, którzy stale pogłębiają swoją wiedzę, zdobywając profesjonalne kwalifikacje zawodowe i podążając najnowszymi trendami szkoleniowymi.

Branża
Audyt/Prawo
Liczba pracowników
236000
Założone w
1987
Miasto
Gdańsk