Wczytywanie...

Twój zakres obowiązków

– naliczanie wynagrodzeń
– prowadzenie dokumentacji kadrowej
– przygotowywanie raportów, zestawień oraz deklaracji ZUS, PIT, PFRON
– wsparcie i weryfikacja pracy Asystentów

Oczekujemy

– minimum 3 lata doświadczenia w samodzielnej obsłudze kadrowo-płacowej (min. 150 pracowników miesięcznie)
– doświadczenia w pracy w biurze rachunkowym
– wykształcenia wyższego
– bardzo dobrej znajomości przepisów z zakresu prawa pracy, podatku dochodowego od osób fizycznych oraz ubezpieczeń społecznych
– praktycznej znajomości programu Płatnik
– dobrej znajomości języka angielskiego, w tym terminologii z zakresu płac i kadr
– dobrej organizacji pracy, komunikatywności
– samodzielności, odpowiedzialności i dokładności

Oferujemy

-stabilne zatrudnienie we wiodącej na rynku polskim i międzynarodowym firmie doradczej
-szansę na zdobycie cennego doświadczenia zawodowego- praca dla klientów różnych branż
-zdefiniowaną i jasną ścieżkę kariery
-doskonałe warunki do rozwoju zawodowego w ambitnym zespole ekspertów
-konkurencyjne warunki zatrudnienia
-pakiet socjalny (m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie,platrforma kafeteryjna)
-szeroki wybór szkoleń zintegrowanych w ramach platformy Degreed, m.in. szkolenia LinkedIn Learning, certyfikowane szkolenia Microsoft, szkolenia wewnętrzne
-hybrydowy model pracy – stacjonarnie pracujemy w nowoczesnej przestrzeni biurowej w dogodnej lokalizacji
-elastyczne godziny rozpoczynania pracy

Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Typ etatu
Pełny etat
Branża
Audyt/Prawo
Liczba pracowników
236000
Założone w
1987
Miasto
Gdańsk