Wczytywanie...
2024-01-16

Przygodę z Media Expert zacząłem od posady magazyniera. I czułem się ważny, bo to ode mnie wszystko się zaczynało! – mówi Piotr. Dzięki ambicji i zaangażowaniu awansował kilka razy. Bo w ME stawiamy na swoich. Zostań jednym z nas (i poznaj Piotra).

To oferujemy:

  • szkolenia wdrażające
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pakiet benefitów (dofinansowanie do karty sportowej, na preferencyjnych warunkach prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny, grupowe ubezpieczenie na życie, bony na święta, premia świąteczna, zniżki na cały asortyment w naszych elektromarketach)
  • pomoc i opiekę naszej fundacji Mediaexpert „Włącz się” dla Ciebie i Twoich bliskich

Zakres obowiązków:

  • kompletacja towaru
  • przygotowanie towaru do transportu
  • kontrola towaru przyjmowanego i wydawanego
  • zapewnienie prawidłowego ulokowania towaru w magazynie
  • praca ze skanerem
  • inne czynności magazynowe

Oczekujemy:

  • gotowości do pracy w systemie zmianowym
  • zaangażowania w powierzone obowiązki
  • odpowiedzialności

To co, jesteśmy umówieni na wspólną przyszłość?

Lokalizacja: Gdańsk, Kowale, ul. Magnacka 35

Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Pełny etat
MediaExpert
Branża
Elektronika
Liczba pracowników
9000
Założone w
2005
Telefon
67 265 00 19 67 265 0**** Show
Miasto
Gdańsk