Wczytywanie...
2024-01-26

Twoje zadania

Wybrana osoba będzie odpowiedzialna m.in. za:

  • Zarządzanie kilkuosobowym zespołem pracowników magazynowych podczas nieobecności Brygadzisty,
  • Terminowe przyjęcia dostaw i wydań towarów,
  • Kompletowanie zamówień,
  • Wyjaśnianie reklamacji,
  • Kontakt z klientem,
  • Tworzenie standardów procesowych,
  • Przestrzeganie w pracy standardów bezpieczeństwa,
  • Zapewnienie wysokiej jakości świadczonych usług.

Jeśli:

  • masz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • znasz procesy magazynowe,
  • posiadasz uprawnienia do prowadzenia wózków jezdnych (wymagane UDT II WJO) i doświadczenie w ich obsłudze,
  • umiesz skutecznie i efektywnie wykorzystać powierzone Ci zasoby: ludzi, czas, sprzęt,
  • masz doświadczenie w obsłudze informatycznego systemu zarządzania magazynem (WMS) oraz pakietu MS Office,
  • masz wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne,
  • konstruktywnie współpracujesz z innymi,
  • masz podstawową wiedzę z zakresu prawa pracy,
  • jesteś osobą obowiązkową i godną zaufania

To właśnie Ciebie szukamy!

Twoim dodatkowym atutem będzie znajomość zagadnień z obszaru Lean Management.

Wymagania

Nasza oferta:

  • Umowa o pracę (wynagrodzenie podstawowe + premia miesięczna),
  • Miejsce pracy:ul. Bysewska 18, Gdańsk
  • Możliwość rozwoju poprzez udział w projektach, szkoleniach i wymianę doświadczeń,
  • Możliwość udziału w inicjatywach pracowniczych (wolontariat),
  • Możliwość korzystania z ZFŚS,
  • Dodatkowe środki do wykorzystania na platformie benefitowej raz w miesiącu,
  • Możliwość dofinansowania nauki – kursy doszkalające, językowe czy studia,
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej oraz karty Multisport,
  • Ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach,
  • Możliwość dołączenia do pracowniczego programu emerytalnego PPE.

Nasza oferta

W DB Schenker staniesz się częścią wielkiej, logistycznej sieci, która łączy globalne rynki. Wpraw w ruch swoją karierę i odkryj nieskończone możliwości kształtując przyszłość już dziś. Razem z ponad 78 000 pracownikami na całym świecie, cenimy różnorodność i czerpiemy z indywidualnych doświadczeń, pomysłów i umiejętności. Jako zintegrowany zespół możemy realnie wpływać na rzeczywistość.

Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Pełny etat
DB Schenker
Branża
Logistyka
Liczba pracowników
76100
Założone w
1872
Miasto
Gdynia