Wczytywanie...

Leroy Merlin

Gdynia

Leroy Merlin

Kim jesteśmy?

Historia Leroy Merlin rozpoczęła się w 1923 roku, gdy Adolf Leroy wraz z żoną Różą Merlin otworzyli swój pierwszy sklep, w którym pod szyldem „STOCK AMERICAINS” sprzedawali materiały z amerykańskiego demobilu.
Pierwszy market Leroy Merlin w Polsce powstał w 1996 roku w Piasecznie pod Warszawą. Od tego czasu firma nieustannie się rozwija i dba o to, aby stawać się coraz lepszym pracodawcą.
Dzisiaj Leroy Merlin w Polsce liczy 64 sklepy i zatrudnia ponad 11 000 pracowników a dla klientów mamy dostępnych ponad 100 000 produktów dla domu i ogrodu. W 2012 roku została powołana do życia fundacja Leroy Merlin, która przez sześć lat swojego funkcjonowania zrealizowała 339 projektów. Dowiedz się więcej o Leroy Merlin Polska na www.leroymerlin.com

Nasza filozofia:

W Leroy Merlin wszyscy dzielimy się wizją, wiedzą, władzą, zaangażowaniem i wynikami.

DZIELENIE SIĘ WIZJĄ
Jesteśmy dumni z naszej wizji. Wspólnie z klientami stworzyliśmy miejsca pierwszego wyboru dla realizacji potrzeb domu i ogrodu. Każdego dnia staramy się robić wszystko, aby wspólnie ją realizować.

DZIELENIE SIĘ WIEDZĄ
Chcemy wspierać naszych pracowników w rozwoju osobistym i zawodowym, więc tworzymy przestrzeń do tego, aby dzielili się między sobą wiedzą i doświadczeniem. Dajemy dostęp do nowoczesnych narzędzi pracy i komunikacji, szerokiego pakietu szkoleń oraz licznych programów rozwojowych.

DZIELENIE SIĘ WŁADZĄ
Każdy pracownik Leroy Melin ma bezpośredni wpływ na funkcjonowanie i rozwój działu, w którym pracuje. Współdecyduje o sposobie realizacji swoich codziennych działań, może podejmować własne inicjatywy i realizować swoje pomysły. Jednocześnie każdy ma prawo do błędu.

DZIELENIE SIĘ ZAANGAŻOWANIEM
Wszyscy gramy do jednej bramki, dlatego wiemy, że tylko wspólnym działaniem jesteśmy w stanie osiągać wszystkie postawione cele i realizować misję przedsiębiorstwa. Wspólnie dążymy do ciągłego rozwoju Leroy Merlin.

DZIELENIE SIĘ WYNIKAMI
Pracujemy razem i dzielimy się wspólnie wypracowanymi wynikami. Każdy z pracowników może otrzymać kwartalną premię (premia za progresję, premia sektorowa) zależną od wyników działu i sklepu, udział w zyskach rocznych, a także ma możliwość przystąpienia do akcjonariatu pracowniczego ADEO.

Co możemy Ci zaoferować?

Umowę o pracę– Masz gwarancję stałego zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę u solidnego pracodawcy, który ciągle się rozwija.
Premie i Akcjonat– Wszyscy gramy do jednej bramki, a później dzielimy się wypracowanym zyskiem. Możesz liczyć na premie od wyników oraz stać się współwłaścicielem naszej firmy, dzięki czemu będziesz oszczędzał na przyszłość.
Fundusz mieszkaniowy-Po dwóch latach pracy będziesz mógł wziąć pożyczkę na zakup swojego pierwszego mieszkania. Oprocentowanie pożyczki to jedynie 0,01% w skali roku.
Ubezpieczenie i prywatna opieka medyczna– Dbamy o dobrą formę każdego członka naszego zespołu, dlatego w całości opłacamy im pakiet podstawowy ubezpieczenia na życie oraz prywatną opiekę medyczną.
Rozwój i szkolenia– Zaczniesz pracę od profesjonalnego szkolenia wdrożeniowego, które pozwoli Ci dobrze poznać nasz asortyment i zasady działania naszych sklepów. Potem też zadbamy o Twój rozwój. Na jednego pracownika Leroy Merlin przypada średnio w ciągu roku 30 godzin szkoleniowych.
Nowoczesne narzędzia
– Otrzymasz smartfon z dostępem do Internetu, dzięki czemu łatwiej będzie Ci obsługiwać naszych klientów.

Twój rozwój w Leroy Merlin:

Bez względu na to czy pracujesz w sklepie, czy centrali i niezależnie od Twojego stanowiska masz możliwość rozwoju w Leroy Merlin. Rekrutacja jest otwarta, każdy może się zgłosić do wybranego programu rozwojowego, dzięki czemu mamy już 1,5 tys. absolwentów i awansów pionowych po programach!

Proponujemy bogatą ofertę szkoleniową wszystkim uczestnikom oraz możliwość zrealizowania projektu biznesowego w oparciu o swój pomysł. Zapewniamy nowoczesne i zróżnicowane narzędzia rozwojowe – blended-learning

Działy- poznaj nasze możliwości:

Handel- Sklepy Leroy Merlin to miejsca, w których każdy znajdzie produkty, usługi i doradztwo dopasowane do swoich potrzeb. Nasza praca opiera się na świetnej znajomości produktów dostępnych na 13 działach handlowych.
Administracja– Aby sklep mógł sprawnie funkcjonować potrzebna jest pomoc zaplecza administracyjnego, które wspiera zarówno w codziennych procesach, jak i w zarządzaniu sklepem i zespołem.
Obsługa klienta– Bardzo ważne jest dla nas dobre samopoczucie klientów w sklepie oraz relacje ze społecznością lokalną. O te elementy dba Dział Relacji z Klientami.
Magazyn i logistyka– Towar do każdego sklepu dostarczany jest przez wielu dostawców. Pracownicy Działu Logistyki są odpowiedzialni za jego przyjęcie do sklepu, składowanie w magazynie oraz realizację zamówień klientów.

Jak wygląda rekrutacja?

1. Wypełnij formularz na www.kariera.leroymerlin.pl
2. Pracownik działu rekrutacji przeprowadzi z Tobą wywiad telefoniczny.
3. W kolejnym etapie porozmawiasz z bezpośrednim przełożonym.
4. Następnie zaprosimy Cię na spotkanie z dyrektorem sklepu lub pionu.
5. Dołączysz do najlepszego zespołu!

Na każdym etapie zachęcamy Cię do zadawania pytań. Opowiemy Ci jak będą wyglądać Twoje codzienne obowiązki, jakie benefity otrzymasz oraz jakie masz możliwości rozwoju w Leroy Merlin.

Podczas rozmów rekrutacyjnych otrzymasz rzetelną informację o swoich przyszłych obowiązkach, charakterze pracy i warunkach zatrudnienia.

Chcesz wiedzieć jak przygotować się do rozmowy? Zajrzyj do naszego poradnika
—> https://www.kariera.leroymerlin.pl/mozesz-sie-przygotowac/


Bądź częścią naszej drużyny!

Nasza firma to przyjazne miejsce pracy: rozwijamy ludzi, dajemy im samodzielność i możliwość podejmowania decyzji, doceniamy zaangażowanie, dzielimy się wspólnie wypracowanymi zyskami. Rozumiemy, że każdy ma prawo do błędu. W naszej firmie pielęgnujemy humanistyczne wartości.

Od 2016 roku razem kibicujemy Reprezentacji Polski w piłce nożnej.

Branża
Sprzedaż/Obsługa klienta
Liczba pracowników
10000
Założone w
1923
Telefon
509 090 601 509 090**** Show
Miasto
Gdynia