Wczytywanie...
2024-03-20

Twój zakres obowiązków

  • okresowe i doraźne przeglądy podległej infrastruktury ciepłowniczej przesyłowej, regulacje, konserwacje, wymiana urządzeń
  • usuwanie drobnych usterek i przecieków na sieciach ciepłowniczych
  • lokalizowanie miejsc awarii, zabezpieczanie miejsc awarii
  • włączanie do ruchu nowych i modernizowanych odcinków sieci
  • badanie szczelności sieci i odpompowywanie wody z komór
  • działania związane ze wstrzymywaniem, odcinaniem i rozpoczynaniem dostawy ciepła

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. zawodowe techniczne (spawacz, energetyk, hydraulik, mechanik)
  • prawo jazdy kategorii B
  • świadectwo kwalifikacyjne „SEP” typ E – grupa II będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji, m.in. szkolenia branżowe, zdobywanie uprawnień
  • doświadczony zespół, ciekawe zadania i fajną atmosferę
  • indywidualne wyposażenie (telefon, ubranie robocze, wysokiej jakości narzędzia pracy)
  • opiekę medyczną
  • eventy firmowe (Dzień Energetyka, dzień dziecka, inne)
  • pakiet świadczeń dla „świeżo upieczonych” rodziców, w tym dodatkowe 30 dni urlopu
  • bezpośrednią komunikację i nieformalny styl pracy
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Pełny etat
Gdańskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o
Liczba pracowników
460
Założone w
1960
Miasto
Gdańsk