Wczytywanie...
2024-01-04

Miejsce pracy:
Pszczółki koło Pruszcza Gdańskiego

Twój zakres obowiązków:

  • Zapewnienie ciągłości produkcji poprzez zagwarantowanie bezawaryjnej pracy maszyn i urządzeń
  • Wykonywanie cyklicznych przeglądów, konserwacji oraz bieżący serwis maszyn i urządzeń zgodnie z harmonogramem
  • Prowadzenie rejestrów prac serwisowych, napraw i przeglądów
  • Uruchamianie i wdrażanie nowych maszyn i urządzeń
  • Utrzymywanie porządku w narzędziowni
  • Utrzymywanie w należytym stanie narzędzi oraz przyrządów kontrolno-pomiarowych
  • Prowadzenie elektronicznej ewidencji wydawania i przyjmowania narzędzi, wyposażenia warsztatowego, pomiarowego, materiałów eksploatacyjnych, wyposażenia BHP w tym odzieży roboczej
  • Kontrola stanów magazynowych narzędziowni
  • Bieżące naprawy elektronarzędzi
  • Współpraca z serwisami zewnętrznymi w zakresie maszyn, urządzeń oraz elektronarzędzi

Wymagania:

  • Umiejętność obsługi komputera w zakresie MS Office
  • Umiejętność obsługi systemu magazynowego
  • Wykształcenie średnie techniczne
  • Znajomość branży narzędziowej
  • Inicjatywa oraz samodzielność w działaniu
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego będzie dodatkowym atutem
  • Mile widziane: Uprawnienia elektryczne SEP, Uprawnienia UDT do obsługi suwnic i/lub wózków widłowych z napędem elektrycznym

To oferujemy:

  • Przyjazną atmosferę w rodzinnej firmie
  • Stabilne warunki pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku europejskim
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności, wypłacane terminowo
  • Udział w projektach krajowych i międzynarodowych
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Grupowe ubezpieczenie na preferencyjnych warunkach
  • Zajęcia sportowe
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Pełny etat
Euro-Weld sp. j.
Branża
Produkcja/Przemysł
Liczba pracowników
90
Założone w
2003
Miasto
Pruszcz Gdański