Wczytywanie...
2022-11-27

Lokalizacja: Pruszcz Gdański

Twój zakres obowiązków

  • realizacja wyznaczonych celów budżetowych
  • aktywne pozyskiwanie przewoźników oraz budowanie długofalowej współpracy z Klientami
  • koordynowanie pracy podległego zespołu
  • udział w spotkaniach z kontrahentami
  • realizacja usług spedycji drogowej
  • raportowanie realizacji wyniku względem założeń budżetowych
  • dbanie o wysoką jakość oferowanych usług transportowych i ich terminowość
  • stała analiza i optymalizacja kosztów

Nasze wymagania

  • doświadczenia na podobnym stanowisku min. 2 lata
  • praktycznej wiedzy z zakresu realizacji usług transportowych oraz znajomości rynku TSL
  • dobrej znajomości rynku przewoźników
  • komunikatywnego posługiwania się językiem angielskim lub/i niemieckim
  • mile widziane wykształcenie kierunkowe: transport / logistyka
  • ukierunkowania na realizację wyznaczonych zadań i wskaźników
  • umiejętności organizacyjnych i analitycznych
  • samodzielności w działaniu i decyzyjności
  • rozwiniętych kompetencji komunikacyjnych
  • znajomości programu Excel oraz MS Outlook

To oferujemy

  • chcesz twardo stąpać po ziemi i czuć się bezpiecznie? – my Ci gwarantujemy stabilne zatrudnienie i umowę o pracę na pełen etat
  • atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy
  • rozwój zawodowy
  • odpowiedzialne stanowisko pozwalające na samodzielność w ramach realizacji obowiązków
  • sponsorowany pakiet medyczny z dostępem do lekarzy opieki podstawowej i specjalistycznej
  • możliwość przystąpienia do dodatkowego ubezpieczenia oraz pakietu sportowego na preferencyjnych warunkach
  • wsparcie w procesie adaptacji zawodowej – na nas możesz liczyć!
  • miłą atmosferę pracy w sympatycznym zespole #SpedimexTeam!
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Typ etatu
Pełny etat
Spedimex sp. z o.o.
Profil firmy
Branża
Logistyka
Liczba pracowników
870
Założone w
1993
Miasto
Pruszcz Gdański