Wczytywanie...
2024-03-25

Zadania

  • prace związane z utrzymaniem ruchu urządzeń na obiektach
  • wykonywanie przeglądów eksploatacyjnych
  • analiza usterek i rozwiązywanie problemów technicznych
  • monitorowanie pracy powierzonych urządzeń i instalacji, usuwanie awarii
  • współpraca z podwykonawcami w zakresie prac konserwacyjnych i remontowych
  • prowadzenie bieżącej dokumentacji serwisowej

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie techniczne preferowane z branży elektrycznej lub chłodniczej
  • doświadczenie zawodowe przy obsłudze technicznej nieruchomości minimum 3 lata – znajomość instalacji elektrycznych, teletechnicznych, HVAC i p.poż
  • doświadczenie w prowadzeniu dokumentacji serwisowej
  • umiejętność obsługi komputera i podstawowych programów (pakiet Office)
  • umiejętność diagnozowania usterek i awarii urządzeń
  • świadectwo kwalifikacyjne SEP Gr1: E,D powyżej 1 kV z pomiarami do 1 kV
  • uprawnienia energetyczne Gr2 i 3 oraz UDT na F-gazy lub doświadczenie w obsłudze instalacji HVAC
  • uprawnienia UDT na UTB – podesty ruchome przejezdne
  • samodzielność i dobra organizacja pracy
  • prawo jazdy kat. B
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Typ etatu
Pełny etat
Branża
Budownictwo
Liczba pracowników
6500
Założone w
1987
Miasto
Gdańsk