Wczytywanie...
2024-01-05

Jesteś znudzony codzienną rutyną? Chcesz rozwijać swoje umiejętności techniczne pracując przy dużych instalacjach chłodniczych? Dołącz do GEA! Do głównych zadań osoby zatrudnionej na ww. stanowisku należy realizacja wszelkich prac serwisowych dla przemysłowych instalacji chłodniczych opartych o naturalne czynniki chłodnicze. Powierzone zadania serwisowe są wykonywane u klientów, w zakładach przemysłowych m.in. przetwórstwa spożywczego. Obszar pracy: Polska Północna

Twoje obowiązki i zadania:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • bieżące serwisowanie urządzeń i instalacji chłodniczych na obiektach klientów
  • usuwanie awarii
  • analizę pracy urządzeń i instalacji
  • przeglądy główne urządzeń

Twój profil i kwalifikacje:

  • wykształcenie techniczne, preferowane elektryczne lub elektrotechniczne (min. średnie / zawodowe)
  • znajomość zagadnień mechaniki i elektryki oraz automatyki przemysłowej
  • wiedza z zakresu chłodnictwa – mile widziana
  • doświadczenie w naprawach urządzeń/ instalacji chłodniczych/elektrycznych lub w utrzymaniu ruchu
  • umiejętności komunikacyjne w relacji z klientem
  • prawo jazdy kat. B. i gotowość do częstych podróży służbowych
  • dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • urozmaiconą, nierutynową pracę z nowoczesnymi technologiami i we współpracy z ludźmi
  • rozwój umiejętności dzięki pracy z najbardziej zaawansowanymi rozwiązaniami chłodniczymi
  • dofinansowanie zajęć sportowych (Multisport) oraz prywatna opieka medyczna
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • samochód służbowy wyposażony w profesjonalne narzędzia – do użytku prywatnego

W razie pytań prosimy o kontakt: +48 609 090 872 (od 8:30 do 15:30)

Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Pełny etat
GEA Refrigeration Poland sp. z o.o.
Branża
Produkcja/Przemysł
Liczba pracowników
18232
Założone w
2005
Miasto
Gdynia