Wczytywanie...
2024-01-04

Miejsce pracy: Gdańsk

Twoje zadania:

  • Zarządzanie aplikacjami (ERP, WMS i aplikacje wspomagające pracę tych systemów) oraz zapewnienie ciągłości ich działania
  • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów w zakresie utrzymywanych aplikacji
  • Rozbudowa narzędzi monitorujących oraz bieżące monitorowanie aplikacji
  • Realizacja konfiguracji w ramach wdrażania nowych wersji aplikacji
  • Zarządzanie uprawnieniami użytkowników w aplikacji, wsparcie użytkowników
  • Kontakty z dostawcami w zakresie dotyczącym utrzymania aplikacji i/lub jej rozwoju
  • Współpraca z zespołami wytwórczymi, konsultacje rozwiązań i zmian
  • Dbanie o aktualizacje i bezpieczeństwo systemów
  • Utrzymywanie dokumentacji integracji pomiędzy systemami
  • Proponowanie optymalizacji poprawiających wydajność, stabilność, bezpieczeństwo
  • Zarządzanie i optymalizacja licencji

Twoje doświadczenie i umiejętności:

  • Chęć uczenia się i otwartość na zmiany
  • Co najmniej 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania złożonych problemów
  • Wiedza z obszaru projektowania, wdrażania i testowania aplikacji
  • Znajomość narzędzi monitorujących aplikację
  • Podstawowa znajomość SQL
  • Praktyczne doświadczenie w pracy z systemami klasy ERP.

Mile widziane:

  • Znajomość systemu Dynamics NAV lub Dynamics 365 Business Central będzie dużym atutem
  • Doświadczenie w zakresie systemów klasy WMS
  • Znajomość systemów elektronicznego obiegu dokumentów w szczególności WEBCON
  • Podstawowa wiedza na temat robotów RPA
  • Znajomość RabbitMQ
  • Znajomość JIRA i Confluence

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • realny wkład w budowanie strategii biznesowej
  • pracę na samodzielnym stanowisku przy realizacji ciekawych projektów
  • benefity pozapłacowe m.in.: opiekę medyczną, kartę sportową i ubezpieczenie
  • atrakcyjny program poleceń pracowniczych
  • możliwości rozwoju i podnoszenia kompetencji
  • obecność trenera wewnętrznego
  • dofinansowanie do zakupu okularów korekcyjnych
  • komfortowe biuro w dobrze skomunikowanej lokalizacji
  • możliwość pracy hybrydowej lub zdalnej
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Typ etatu
Pełny etat
Gemini Polska
Profil firmy
Branża
Zdrowie/Uroda
Liczba pracowników
3900
Założone w
1990
Telefon
58 770 18 80 58 770 1**** Show
Miasto
Gdańsk