Wczytywanie...

Twój zakres obowiązków

  • Profesjonalna obsługa klientów na stoisku
  • Prawidłowa ekspozycja i zatowarowanie lady serwisowej
  • Dbałość o jakość towaru, prawidłowe oznaczenia i terminy ważności
  • Utrzymanie standardów czystości

Nasze wymagania

  • Zaangażowanie i motywacja do pracy
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Umiejętność współpracy w zespole
  • Otwartość na kontakt z klientem
  • Komunikatywna znajomość języka polskiego

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę
  • Wynagrodzenie zawsze w terminie
  • Wymiar etatu dostosowany do Twoich potrzeb
  • Karta zakupowa z okazji świąt
  • Atrakcyjny program ubezpieczenia na życie
  • Dofinansowanie do karty sportowej Fit Profit
  • Wyprawka dla maleństwa
  • Szkolenia e-learningowe, stanowiskowe oraz wdrożenie pod okiem Opiekuna
  • Realna szansa rozwoju i awansu – ok. 80% naszej kadry kierowniczej to pracownicy z awansu wewnętrznego
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Pełny etat
Stokrotka
Branża
Sprzedaż/Handel
Liczba pracowników
10000
Założone w
1994
Miasto
Gdańsk