Wczytywanie...

Miejsce pracy: Gdynia

Opis stanowiska:

  • Opieka nad klientem biznesowym
  • Organizacja szkoleń stacjonarnych oraz on-line
  • Pozyskiwanie nowych klientów, przygotowywanie ofert oraz wsparcie ich
  • Udział w akcjach promocyjno-reklamowych
  • Administrowanie i zarządzanie usługami szkoleniowymi na dedykowanych platformach
  • Wsparcie szkoleń sensorycznych
  • Przygotowywanie dokumentacji szkoleniowej

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość obsługi programów Microsoft Office, Teeams; Zoom
  • Dobra organizacja pracy i zarządzanie własnym czasem
  • Łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętność pracy w zespole
  • Dyspozycyjność, bezkonfliktowość, komunikatywność, systematyczność, skrupulatność
  • Mile widziane doświadczenie w zakresie korzystania i pracy w mediach społecznościowych
  • Doświadczenie w branży szkoleniowej będzie dodatkowym atutem
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Typ etatu
Pełny etat
J.S. Hamilton
Profil firmy
Branża
Produkcja/Przemysł
Liczba pracowników
900
Założone w
1991
Miasto
Gdynia