Wczytywanie...
2024-01-04

Firma Unilever w Baninie k. Gdańska to fabryka, w której produkowane są lody ALGIDA. Na polskim rynku działamy od ponad 20 lat uszczęśliwiając konsumentów naszymi pysznymi lodami.

Ze względu na szybki rozwój firmy, poszukujemy osoby na stanowisko
SPECJALISTA ds. MAGAZYNU TECHNICHNEGO

Cel stanowiska: Zapewnienie przyjmowania, składowania, przechowywania i wydawania towarów (części) w magazynie technicznym.

Twoje zadania:

  • przyjmowanie towaru, odbiór jakościowy i ilościowy przyjmowanego towaru
  • utrzymanie właściwej organizacji i dystrybucji części zamiennych w magazynie
  • inwentaryzacja części zamiennych w magazynie
  • uzupełnianie stanów magazynowych
  • kontakt z dostawcami
  • tworzenie pozycji magazynowych w systemie
  • prowadzenie dokumentacji magazynowej

To oferujemy:

  • Stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • System pracy Pn-pt (8.00-16.00)
  • System premiowy uzależniony od wyników pracy
  • Najwyższe standardy bezpieczeństwa

BENEFITY:

  • Darmowa prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie karty MultiSport
  • Program emerytalny
  • Możliwość zakupu produktów Unilever w atrakcyjnych cenach
  • Świadczenia urlopowe i świąteczne z ZFŚS
  • Dofinansowanie do wypoczynku dla pracownika i dzieci
  • Parking samochodowy dla pracowników
  • Parking rowerowy
  • Najlepsze na świecie LODY!

Dołącz do nas jeśli:

  • Wykształcenie minimum średnie (mile widziane techniczne)
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (działy zaopatrzenie, logistyka, magazyn)
  • Dobrze znasz pakiet MS Office
  • Cechuje Cię umiejętność organizacji pracy własnej, komunikatywność i otwartość na współpracę.

Dodatkowe atuty:

  • Podstawowa znajomość języka angielskiego
  • Umiejętności negocjacyjne z dostawcami

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU – EKSPERTÓW OD PYSZNOŚCI!

Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Typ etatu
Pełny etat
Unilever Polska S.A.
Profil firmy
Branża
Produkcja/Przemysł
Liczba pracowników
149000
Założone w
1929
Miasto
Banino