Wczytywanie...
2024-01-08

Najważniejsze zadania:

  • rozliczanie kosztów
  • udział w pracach związanych z zamknięciem księgowym miesiąca
  • udział w procesie budżetowania i prognozowania kosztów
  • bieżąca kontrola nad poziomem wykonania budżetu oraz opracowywanie raportów
  • konstruowanie analiz opłacalności

Co jest dla nas ważne:

  • wykształcenie wyższe magisterskie, preferowane kierunki finanse, matematyka
  • mile widziane doświadczenie w obszarze kontrolingu
  • bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office (w szczególności Excel)
  • znajomość Excel VBA oraz narzędzi Power Query oraz Power Pivot będzie dodatkowym atutem
  • umiejętności formowania wniosków w oparciu o dane liczbowe
  • umiejętność pracy w zespole
  • zaangażowanie, chęć rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności

Co sprawia, że warto do nas dołączyć:

  • współpraca na podstawie umowy o pracę na zastępstwo
  • dobra atmosfera pracy
  • możliwość podnoszenia kompetencji zawodowych
  • możliwość udziału w konferencjach i szkoleniach branżowych
  • atrakcyjny pakiet benefitów:
    -opieka medyczna i dentystyczna opłacana przez pracodawcę
    -dofinansowanie do wypoczynku pracowników
    -możliwość korzystania z kart MULTISPORT oraz Medicover Sport
    -możliwość budowania dodatkowego kapitału na emeryturę ze składek opłacanych przez pracodawcę dzięki MetLife – Grupowemu ubezpieczeniu na życie z funduszem inwestycyjnym
    -program pracowniczych kart rabatowych LOTOS Biznes

Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Pełny etat
LOTOS S.A.
Branża
Produkcja/Przemysł
Liczba pracowników
7547
Założone w
1971
Miasto
Gdańsk