Wczytywanie...
2024-01-05

Chcesz rozwijać swoje umiejętności techniczne pracując przy dużych instalacjach chłodniczych? Dołącz do GEA!

Twoje obowiązki i zadania:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiada za:

  • projektowanie schematów elektrycznych przemysłowych instalacji chłodniczych;
  • przygotowywanie dokumentacji projektowej zgodnie z ustalonymi terminami i standardami jakości;
  • generowanie specyfikacji materiałowej dla projektów;
  • aktualizowanie schematu elektrycznego w trakcie trwania projektu;
  • tworzenie wytycznych elektrycznych na początku realizacji projektu, z zestawieniem mocy elektrycznej niezbędnej do pracy instalacji i lokalizacją szaf elektrycznych;
  • udział w tworzeniu dokumentacji zdawczej realizowanych projektów;
  • wspomaganie handlowców w przygotowywaniu ofert;
  • tworzenie planów koordynacyjnych instalacji na obiekcie.

Twój profil i kwalifikacje:

  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowane elektryczne lub elektrotechniczne;
  • doświadczenie w pracy jako projektant instalacji elektrycznych;
  • znajomość programów E Plan, Autocad;
  • samodzielność w pracy i umiejętność podejmowania decyzji;
  • umiejętność pracy zespołowej;
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • doświadczenie w branży chłodniczej jest dodatkowym atutem

Miejsce pracy: Gdynia

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • urozmaiconą, nierutynową pracę z nowoczesnymi technologiami i we współpracy z ludźmi
  • rozwój umiejętności dzięki pracy z najbardziej zaawansowanymi rozwiązaniami elektrycznymi powiązanymi z branżą chłodniczą i cieplną
  • dofinansowanie zajęć sportowych (Multisport) oraz prywatna opieka medyczna
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • możliwość doskonalenia znajomości języka angielskiego poprzez kursy, jak i kontakt z żywym językiem w pracy w ramach organizacji.
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Pełny etat
GEA Refrigeration Poland sp. z o.o.
Branża
Produkcja/Przemysł
Liczba pracowników
18232
Założone w
2005
Miasto
Gdynia