W Lidlu cenimy naszych pracowników, dlatego gwarantujemy im stabilne zatrudnienie – umowę o pracę bez okresu próbnego oraz gwarantowany wzrost wynagrodzenia. Poczucie bezpieczeństwa zapewniamy szerokim pakietem świadczeń socjalnych dla ciebie i twojej rodziny. To między innymi prywatna opieka medyczna, bezpłatna aplikacja do nauki języków obcych oraz program wsparcia pracowników. Ponadto otrzymasz dodatek za pranie odzieży roboczej i bony świąteczne. Oferujemy wsparcie w pełnieniu obowiązków – opiekę mentora oraz udział w szkoleniach. Zgrany zespół budujemy dzięki wspólnemu udziałowi w wydarzeniach sportowych, akcjach charytatywnych i spotkaniach informacyjno-motywacyjnych.

Zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty i sprawdź dlaczego warto do nas dołączyć!

W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatek/kandydatów na stanowisko: Pracownik Sklepu.

Twoje zadania

  • Dbałość o prawidłową ekspozycję produktów
  • Utrzymanie porządku w sklepie
  • Wykładanie towaru
  • Bieżąca obsługa klientów
  • Obsługa stanowiska kasowego
  • Możliwość specjalizacji w jednym z obszarów asortymentowych

Twoje kompetencje

  • Chęć długotrwałej współpracy
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy
  • Dokładność, zaangażowanie
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Min. 1 rok doświadczenia zawodowego będzie dodatkowym atutem
  • Komunikatywna znajomość języka polskiego
  • Mile widziane aktualne badania sanitarno – epidemiologiczne
  • Mile widziane doświadczenie w branży handlowej oraz/lub w pracy fizycznej

Oferujemy

  • Umowę o pracę na min.12 miesięcy oraz gwarantowany w umowie wzrost wynagrodzenia
  • Pakiet benefitów dla ciebie i twojej rodziny:
    • prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życie
    • bezpłatna aplikacja do nauki języka angielskiego i/lub niemieckiego
    • karta MultiSport
    • bony na święta, paczki dla dzieci, także wyprawki szkolne i dla maluszka
    • Program Wsparcia Pracowników, zapewniający bezpłatny i anonimowy dostęp do porad prawnych, finansowych i psychologicznych
  • Wdrożenie pod opieką Instruktora i Mentora
  • Szkolenia, możliwość rozwoju i awansu na stanowisko Zastępcy Managera Sklepu
  • Możliwość dostosowania grafiku do twoich potrzeb
  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz

RÓWNE PŁACE

Jesteśmy fair. Dzięki jasno określonym zasadom konstruowania wynagrodzeń zapewniamy równe płace dla kobiet i mężczyzn pracujących w Lidlu na tym samym stanowisku.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tej oferty pracy lub złożyć swoją aplikację telefonicznie, zadzwoń na naszą infolinię: 800 500 518

Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Typ etatu
Niepełny etat
Branża
Sprzedaż/Obsługa klienta
Liczba pracowników
12000
Założone w
1932
Telefon
800-500-518 800-500**** Show
Miasto
Pruszcz Gdański