Wczytywanie...
2023-05-26

Twoje zadania

Co możemy Ci zaoferować:

  • Umowę o pracę w międzynarodowej korporacji,
  • Zatrudnienie od zaraz,
  • Benefity: opieka medyczna, karta multisport, wczasy pod gruszą,
  • Pensję podstawową + premię co miesiąc,
  • Pracę w dobrych warunkach socjalnych,
  • Wysokiej jakości odzież ochronną,
  • Możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy,
  • Jasny zakres obowiązków oraz proces wdrożenia nowego pracownika.

Co jest dla nas ważne:

  • Uprawnienia UDT (II WJO),
  • Chęć do nauki i zdobywania doświadczenia u lidera na rynku,
  • Staranność i dbałość o przepisy BHP dla bezpieczeństwa Twojego, całego naszego zespołu i towaru, który powierzają nam klienci.

Wymagania

Na czym polega praca w magazynie w DB Schenker:

  • Praca w godzinach 8-16,
  • Przyjęcie i rozładunek przesyłek na stan magazynu (ręczny rozładunek kartonów),
  • Wydawanie i załadunek przesyłek,
  • Rozwożenie towaru po powierzchni magazynu i lokowanie go na regałach,
  • Zabezpieczenie towaru do transportu (foliowanie, bindowanie),
  • Obsługa systemu WMS i sporządzanie dokumentacji.

Miejsce pracy: ul. Hutnicza 36, 81-061, Gdynia

W formularzu aplikacyjnym, prosimy, wybierz rolę, na którą aplikujesz: (Gdynia) Pracownik Magazynu Oceanicznego

Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Pełny etat
DB Schenker
Branża
Logistyka
Liczba pracowników
76100
Założone w
1872
Miasto
Gdynia