Wczytywanie...
2024-01-18

Unilever w Baninie k. Gdańska to fabryka, w której produkujemy lody ALGIDA.
To tu powstają Wasze ulubione lody, które od ponad 20 lat wywołują uśmiechy na twarzach konsumentów na całym świecie!

Ze względu na szybki rozwój firmy, poszukujemy osobe na stanowisko
OPERATORA TECHNICZNEGO/LIDERA linii produkcyjnej
(kobieta/mężczyzna)

Twoje zadania:

  • Będziesz odpowiedzialny/a za prowadzenie całego procesu produkcji na zautomatyzowanej linii – spokojnie, najpierw Cię przeszkolimy
  • Zadbasz o bezpieczne i efektywne funkcjonowanie maszyn w procesie produkcyjnym
  • Będziesz odpowiadał/a za utrzymywanie maszyn i urządzeń na wymaganym poziomie technicznym – regularne czyszczenie, smarowanie, sprawdzanie parametrów
  • Po odpowiednim wdrożeniu będziesz miał/a możliwość samodzielnego korygowania ustawień maszyny, aby funkcjonowała zgodnie ze standardem
  • Będziesz miał/a prawo proponować i wdrażać w życie usprawnienia w pracy linii produkcyjnej
  • Obejmiesz funkcję lidera zespołu, z którym będziesz pracował/a na linii
  • Będziesz odpowiedzialny/a za zachowanie bezpiecznych warunków pracy i wymaganej jakości produktu

Zapewniamy:
Możliwość rozwoju zawodowego w organizacji zapewniającej:

  • stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • system premiowy uzależniony od wyników pracy
  • najwyższe standardy bezpieczeństwa pracy
  • bezpłatny transport (autobus z Gdańska, Kościerzyny, Kartuz, Żukowa, Somonina, Mirachowa, Linii, Sierakowic)

BENEFITY:

  • dedykowany rozwój i dostęp do szkoleń i warsztatów
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • udział w projektach inwestycyjnych i usprawnieniowych związanych z rozwojem fabryki
  • darmową, prywatną opiekę medyczną Medicover
  • darmowe ubezpieczenie zdrowotne
  • pracowniczy Program Emerytalny
  • kartę sportową MultiSport w świetnej cenie
  • możliwość zakupu produktów Unilever w atrakcyjnych cenach
  • dofinansowanie do wypoczynku dla pracowników i dzieci
  • benefity świąteczne
  • parking dla pracowników
  • parking rowerowy
  • najlepsze na świecie LODY

Nasze oczekiwania:

  • Twoja gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym,
  • Posiadasz wykształcenie techniczne
  • Nie jest Ci straszna techniczna obsługa maszyn przemysłowych i masz doświadczenie w pracy na maszynach linii produkcyjnej
  • Chcesz się uczyć i podnosić swoje kwalifikacje zawodowe
  • Masz doświadczenie w kierowaniu małym zespołem ludzi oraz posiadasz zdolności organizacyjne
  • Podstawowa obsługa komputera (Windows, Excel) nie stanowi dla Ciebie problemu
  • Twój stan zdrowia umożliwia Ci pracę w kontakcie z artykułami spożywczymi

Ciekawostka: Temperatura na hali produkcyjnej to temperatura pokojowa 🙂

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU EKSPERTÓW OD PYSZNOŚCI!
Zaaplikuj i porozmawiajmy.

Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Pełny etat
Unilever Polska S.A.
Branża
Produkcja/Przemysł
Liczba pracowników
149000
Założone w
1929
Miasto
Banino