Wczytywanie...
2024-01-24

Twój zakres obowiązków

  • Do naszego zespołu poszukujemy osoby, która nie lubi nudy :), Nie musisz mieć doświadczenia (wszystkiego Cię nauczymy), ale potrzebujemy od Ciebie zaangażowania, chęci do nauki i rozwoju swoich kompetencji.
  • W naszym zespole zajmiesz się:
  • Rozwojem wiedzy z zakresu sprzedaży usług TSL,
  • Aktywną sprzedażą usług w zakresie spedycji drogowej drobnicowej,
  • Wesprzesz pracę zespołu handlowego w zakresie sprzedaży usług,
  • Telefonicznie i mailowo skontaktujesz się z naszymi Klientami,
  • Umówisz spotkania handlowe,
  • Zajmiesz się przygotowaniem ofert, analiz i raportów,
  • Podejmiesz współpracę z wewnętrznymi oddziałami firmy.

Nasze wymagania

  • Poszukujemy osoby, która:
  • Zaraża optymizmem i uśmiechem :),
  • Chce poszerzać swoje kompetencje,
  • Potrafi komunikatywnie posługiwać się językiem angielskim,
  • Mile widziane będzie doświadczenie w telefonicznej sprzedaży i obsłudze klienta.
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Pełny etat
ROHLIG SUUS Logistics S.A.
Branża
Logistyka
Liczba pracowników
1400
Założone w
1880
Miasto
Gdańsk