Wczytywanie...
2024-01-25

Firma Unilever w Baninie k. Gdańska to fabryka, w której produkowane są lody ALGIDA. Na polskim rynku działamy od ponad 20 lat uszczęśliwiając konsumentów naszymi pysznymi lodami.

Ze względu na szybki rozwój firmy, poszukujemy osoby na stanowisko OPERATOR WW-MAGAZYNIER.

Twoje zadania:

  • Załadunek i rozładunek palet z towarem,
  • Rozmieszczenie palet na magazynie,
  • Transport materiału pomiędzy działami,
  • Obsługa wózków widłowych oraz skanera,
  • Obsługa robotów paletyzujących,
  • Weryfikacja zgodności ilościowej i jakościowej przyjmowanych oraz wydawanych towarów.

Nasze wymagania:

  • Uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym 4-brygadowym (system czasu pracy 8 godzin),
  • Dbałość o bezpieczne środowisko pracy.

To oferujemy:

  • Stabilność zatrudnienia w oparciu o Umowę o pracę,
  • Dodatek za pracę w weekendy i w godzinach nocnych,
  • Bezpłatny transport (autobus z Gdańska, Kościerzyny, Kartuz, Żukowa, Somonina, Mirachowa, Linii, Sierakowic),
  • System premiowy uzależniony od wyników pracy,
  • Możliwość określenia konkretnej ścieżki rozwoju
  • Wsparcie w procesie adaptacji zawodowej,

Benefity:

  • Dofinansowanie do wypoczynku dla pracownika i dzieci,
  • Prywatną opiekę medyczną Medicover,
  • Darmowe ubezpieczenie zdrowotne,
  • Pracowniczy Program Emerytalny,
  • Dofinansowanie do karty Multisport,
  • Możliwość zakupu produktów Unilever w atrakcyjnych cenach,
  • Świadczenia z Zakładowego Funduszu Socjalnego
  • Program rekomendacji pracowników,
  • Parking dla pracowników
  • Najlepsze na świecie lody!

Zaaplikuj i porozmawiajmy.
Dołącz do naszego zespołu Ekspertów od pyszności!

Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Pełny etat
Unilever Polska S.A.
Branża
Produkcja/Przemysł
Liczba pracowników
149000
Założone w
1929
Miasto
Banino