Wczytywanie...
2024-01-04

Wsparcie Expertów PPE i Klientów Lyreco w zakresie bieżącej współpracy związanej z personalizacją i serwisami towarzyszącymi sprzedaży i dystrybucji produktów PPE.

​Koordynator ds. Personalizacji i Serwisów PPE

Lokalizacja: Gdańsk lub Komorów k.Warszawy

Zakres obowiązków:

  • Bezpośredni kontakt z producentami i dostawcami personalizacji i serwisów
  • Koordynacja współpracy pomiędzy Lyreco i usługodawcami
  • Koordynacja współpracy pomiędzy Lyreco, klientami i usługobiorcami
  • Promowanie personalizacji i usług PPE
  • Praca z/ i monitorowanie pliku rejestr personalizacji oraz plików pokrewnych
  • Kontrola przepływu procesów personalizacyjnych w innych działach spółki
  • Reagowanie poprzez odpowiednie działanie w przypadku występujących nieprawidłowości
  • Prowadzenie szkoleń z zakresu personalizacji i serwisów
  • Obsługa narzędzi wspierających poprawne działanie personalizacji i serwisów.
  • Udział w projektach i zadaniach wspierających proces sprzedaży
  • Bliska współpraca z dostawcami personalizacji i serwisów
  • Bliska współpraca z expertami PPE
  • Dbałość o zachowanie poufności dostępnych informacji

Wymagane kwalifikacje i umiejętności:

  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Dokładność i systematyczność
  • Wykształcenie, co najmniej średnie
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook)
  • Doświadczenie we wspieraniu pracowników sprzedaży – minimum 12 miesięcy
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz analizy danych liczbowych i wyciągania z nich wniosków
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Proaktywność
  • Umiejętność efektywnego komunikowania się
  • Nastawienie na rozwój i stałe podnoszenie kwalifikacji i umiejętności
  • Zaangażowanie w wykonywane obowiązki

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Praca w modelu hybrydowym – Biuro w Gdańsku lub Biuro w Komorowie
  • Platforma benefitowa – to Ty decydujesz na co przeznaczysz dedykowane środki
  • Medicover, ubezpieczenie na życie
  • Szkolenie wdrożeniowe oraz produktowe
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża
Produkcja/Przemysł
Liczba pracowników
10000
Założone w
1926
Miasto
Gdańsk