Wczytywanie...
2024-01-04

Kierownik ds. Wdrożeń Produktów (Launch Manager)

GŁÓWNE OBOWIĄZKI:

  • Przygotowywanie zakresu prac oraz harmonogramów nowych wdrożeń
  • Koordynowanie, monitoring oraz prowadzenie regularnej komunikacji działań ze wszystkimi członkami zespołu wdrożeniowego
  • Cykliczna weryfikacja przebiegu realizowanych nowych wdrożeń
  • Raportowanie postępu prac projektów zgodnie z zatwierdzonymi planami
  • Opracowywanie rozwiązań problemów mających wpływ na przebieg nowego wdrożenia

OCZEKIWANIA:

  • Wykształcenie wyższe farmaceutyczne, chemiczne lub pokrewne
  • Mile widziane kursy lub studia podyplomowe z zakresu zarządzania projektami
  • Kilkuletnie doświadczenie w przemyśle farmaceutycznym, kosmetycznym lub FMCG (preferowane doświadczenie w obszarze badawczo – rozwojowym)
  • Min. 2 lata doświadczenia w obszarze zarządzania projektami
  • Umiejętność zarządzania wieloma projektami jednocześnie
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność efektywnej komunikacji i współpracy z ludźmi
  • Doskonałe umiejętności organizacyjne i nastawienie na realizację założonych celów
  • Znajomość pakietu MS Office oraz MS Project

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie farmaceutycznej działającej na rynkach międzynarodowych
  • Konkurencyjne i motywujące wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
  • Szeroki pakiet dodatkowych benefitów (m.in. samochód służbowy, prywatna opieka medyczna, pracowniczy plan emerytalny, dofinansowanie do posiłków i zajęć sportowych, premia roczna i okolicznościowe)
  • Hybrydowy model pracy
  • Ciekawe wyzwania, możliwości wszechstronnego rozwoju zawodowego
  • Przyjazną i twórczą atmosferę pracy

Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Typ etatu
Pełny etat
Polpharma S.A.
Profil firmy
Branża
Produkcja/Przemysł
Liczba pracowników
4324
Założone w
1935
Miasto
Starogard Gdański