Wczytywanie...
2024-01-04

Główne obowiązki:

  • Organizacja pracy w obszarach magazynowych, zasilania linii, pakowania itp.
  • Współpraca z klientem wewnętrznym (np. obsługa klienta, logistyka, zakupy, produkcja) i klientem zewnętrznym (np. przewoźnicy, dostawcy)
  • Zapewnienie właściwej infrastruktury magazynu poprzez udział w procesach budżetowania i prognozowania wydatków inwestycyjnych
  • Nadzorowanie procesu eksploatacji i szkolenia w zakresie obsługi wewnątrzzakładowych środków transportu towarów.
  • Projektowanie i optymalizacja przepływu materiałów wewnątrz zakładu, ze szczególnym uwzględnieniem wymagań MESH, EBS Pull oraz innych programów korporacyjnych
  • Motywowanie, rozwój i zarządzanie zespołem podległych pracowników
  • Zapewnienie zgodności pracy z wymaganiami ISO/TS 16494, ISO 14001, przepisami prawnymi, BHP, Ppoż i wymaganiami korporacyjnymi

Wymogi dla stanowiska:

  • Wykształcenie wyższe w zakresie zarzadzania łańcuchem dostaw, inżynierii produkcji, zarządzania biznesem lub pokrewne,
  • Mile widziane doświadczenie w obszarze zarządzania magazynem, logistyki, SCM lub Produkcji,
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji,
  • Konsekwencja w realizacji celów oraz silne nastawienie na potrzeby klienta,
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem.
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża
Elektronika
Liczba pracowników
82000
Założone w
1914
Miasto
Tczew