Wczytywanie...
2024-03-30

Twój zakres obowiązków

  • masz bezpośredni kontakt z naszymi klientami zapewniając im kompleksową obsługę,
  • jesteś profesjonalny i budujesz przyjazne relacje z klientami,
  • pracujesz na swoją premię, prowadząc aktywną sprzedaż produktów oraz usług bankowych i ubezpieczeniowych,
  • przeprowadzasz transakcje gotówkowe i bezgotówkowe.

Nasze wymagania

  • interesujesz się branżą finansową – i chcesz tę wiedzę rozwijać,
  • lubisz ludzi. Nie boisz się kontaktu z klientami oraz jesteś otwarty/a na ich potrzeby,
  • podchodzisz entuzjastycznie do pracy i chcesz mieć satysfakcję z osiąganych celów,
  • masz wykształcenie średnie lub wyższe,
  • masz doświadczenie w pracy związanej z finansami, sprzedażą lub obsługą klientów (mile widziane).

To oferujemy

  • umowę o pracę – bo bezpieczeństwo zatrudnienia dla każdego z nas jest superważne,
  • zdrową równowagę między pracą a życiem osobistym – bo nie samą pracą człowiek żyje,
  • pełny pakiet benefitów: od kultury, sportu i wypoczynku, po korzystny fundusz emerytalny – bo Ty wiesz najlepiej, na czym Ci zależy,
  • prywatną opiekę zdrowotną na terenie całej Polski – bo zdrowie jest najważniejsze,
  • profesjonalne szkolenia – bo liczy się Twój rozwój.
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Pełny etat
PKO Bank Polski S.A.
Branża
Finanse
Liczba pracowników
25800
Założone w
1948
Miasto
Warszawa