Wczytywanie...
2024-01-04

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie sprawności systemów sterowania i automatyki urządzeń linii produkcyjnych
  • Przeprowadzanie czynności konserwacyjnych, modernizacyjnych oraz remontów
  • nadzorowanie okresowych przeglądów maszyn i urządzeń,
  • diagnozowanie i usuwanie awarii maszyn produkcyjnych,
  • rozwiązywanie bieżących problemów technicznych,
  • Wspieranie obsługi w zakresie uruchamiania i konfiguracji parku maszynowego
  • kompletowanie części i podzespołów do realizacji projektów w zakresie elektryki, automatyki i pneumatyki,

Nasze wymagania

  • Doświadczenia na stanowisku automatyka w zakładzie przemysłowym
  • Wykształcenia średniego lub wyższego, absolwenci kierunków Automatyka, Mechatronika
  • Wiedzy z zakresu automatyki przemysłowej, znajomości systemów sterowania
  • Umiejętności czytania dokumentacji technicznej
  • Umiejętności programowania sterowników PLC
  • Samodzielności w działaniu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Pełny etat
Grupa Przemysłowa Baltic
Branża
Produkcja/Przemysł
Liczba pracowników
1500
Założone w
2014
Miasto
Gdańsk