Wczytywanie...

Asystent/Asystentka ds. administracyjnych

2024-01-07

Miejsce pracy: Banino

Pendulum Instruments jest światowym dostawcą i producentem rozwiązań związanych z pomiarami. Oferujemy narzędzia do analizy czasu i częstotliwości oraz pomiarów kalibracyjnych.

Obecnie szukamy osoby na stanowisko Asystenta/Asystentki ds. administracyjnych
Zadania:

  • Procesowanie zamówień w systemie ERP
  • Wystawianie faktur oraz przygotowywanie dokumentów celnych
  • Zamawianie artykułów do biura oraz kontrolowanie stanu zapotrzebowania
  • Opieka nad sprawami administracyjnymi związanymi z biurem

Oczekujemy:

  • Dobrej znajomości języka angielskiego (warunek konieczny)
  • Wykształcenia minimum średniego
  • Dobrej znajomości pakietu MS Office (Word, Excel)
  • Wysokich kompetencji komunikacyjnych oraz proaktywnej postawy

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie
• Płaską strukturę oraz niekoporacyjne środowisko pracy
• Odpowiedzialną oraz ciekawą pracę w międzynarodowym zespole
• Ubezpieczenie na życie, prywatną opiekę medyczną oraz pakiet MultiSport

Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Pełny etat
Pendulum Instruments
Branża
Produkcja/Przemysł
Liczba pracowników
11-50
Założone w
2018
Miasto
Banino