Wczytywanie...
2024-02-17

Miejsce pracy: Gdańsk

Twoje zadania:

  • Sporządzanie raportów, prognoz i analiz finansowych na potrzeby zespołu,
  • Analiza obecnie prowadzonych projektów i przedsięwzięć pod kątem ich efektywności finansowej,
  • Kontrola realizacji planów budżetowych (badanie odchyleń, kontrola kosztów),
  • Badanie rentowności poszczególnych produktów i jednostek organizacyjnych firmy,
  • Analiza finansowa spółek (bilansu, rachunku zysku i strat, cash flow) wraz z rekomendacją kierunku działań prowadzących do zwiększenia ich konkurencyjności oraz rentowności,
  • Uczestnictwo w procesie przygotowania budżetu rocznego i wieloletniego,
  • Automatyzacja i optymalizacja procesów raportowych,
  • Ścisła współpraca z Biznesem i rekomendowanie kierunku działań prowadzących do zwiększenia rentowności przedsięwzięć.

Twoje doświadczenie i umiejętności:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (ekonomia, finanse, rachunkowość),
  • 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku Analityka finansowego lub pokrewnym (warunek konieczny),
  • Znajomość MS Office w stopniu zaawansowanym, w szczególności Excel,
  • Dobra znajomość zasad rachunkowości finansowej i zarządczej,
  • Otwartość na współprace z Biznesem i prezentowanie wniosków dla kadry zarządzającej,
  • Umiejętności analitycznego myślenia i wyciągania syntetycznych wniosków,
  • Komunikatywność i umiejętności pracy w zespole,
  • Mile widziane: znajomość systemów typu ERP, wiedza techniczna z zakresu SQL, DAX oraz wiedza w tworzeniu raportów w Power BI.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę na samodzielnym stanowisku
  • Benefity pozapłacowe m.in.: opiekę medyczną, kartę sportową i ubezpieczenie, platforma językowa
  • Możliwości rozwoju i podnoszenia kompetencji: dostęp do platformy szkoleniowej, szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Udział w ciekawych projektach
  • Pracę w komfortowym i dobrze skomunikowanym biurze (bliskość SKM i ZTM)
  • Przyjazną atmosferę – wszyscy jesteśmy na „ty”
  • Elastyczne podejście do pracy hybrydowej
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Pełny etat
Gemini Polska
Branża
Zdrowie/Uroda
Liczba pracowników
3900
Założone w
1990
Telefon
58 770 18 80 58 770 1**** Show
Miasto
Gdańsk