Wczytywanie...
2024-01-05

Miejsce pracy: Gdańsk

Brunata Zenner Sp. z o.o.  jest jedną z wiodących firm  na  świecie  w zakresie produkcji i sprzedaży urządzeń pomiarowych takich jak: podzielniki kosztów, wodomierze i liczniki ciepła. Firma specjalizuje się w rozliczaniu kosztów centralnego ogrzewania i wody w oparciu o indywidualne zużycie.

Szukasz nowej pracy z językiem niemieckim? A może dopiero rozpoczynasz swoją karierę na rynku pracy i chcesz rozwijać swoje umiejętności językowe? Świetnie!

Mamy ofertę dla Ciebie!

Twoje zadania:

  • wprowadzanie i weryfikacja danych w systemie
  • opracowywanie i analiza danych
  • monitorowanie przebiegu procesu
  • opracowywanie zleceń wewnętrznych

Oczekujemy od Ciebie:

  • znajomości języka niemieckiego (szukamy osób na wielu poziomach zaawansowania minimum A2)
  • wykształcenia średnie lub wyższe
  • znajomości środowiska Windows i MS Office
  • sumienności, dokładności i uporządkowania w działaniu
  • zaangażowania i samodzielności

My możemy Ci zaoferować:

  • przyjazną atmosferę w pracy
  • kompleksowe, przygotowujące do wykonywania pracy szkolenie (nie wymagamy doświadczenia)
  • umowę o pracę
  • możliwości rozwoju: szkolenia i wyjazdy służbowe do naszych oddziałów w Niemczech
  • atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych (dofinansowania do wypoczynku i świąt)
  • elastyczny czas pracy (rozpoczęcie pracy 6:15 – 8:30)
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego dla Ciebie i Twoich bliskich
  • bezpłatne kursy językowe
  • opiekę medyczną
  • dofinansowanie karty Multisport
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Pełny etat
Brunata Zenner
Branża
Produkcja/Przemysł
Liczba pracowników
400
Założone w
2005
Miasto
Gdańsk