Wczytywanie...

Trefl

Gdynia

Trefl

Trefl S.A. to dynamicznie rozwijająca się rodzinna firma, obecna na rynku od 1985 roku. Jesteśmy jednym z największych producentów puzzli w Europie i wiodącym producentem gier planszowych w Polsce.

Tworzymy nasze produkty z myślą o dzieciach, młodzieży i całych rodzinach. Chcemy, by nasze bezpieczne i często tradycyjne zabawki dostarczały pomysłów na wspólne i ciekawe spędzanie czasu oraz wspierały poznawanie i zrozumienie otaczającego świata. Wierzymy, że nasi klienci sięgają po nasze produkty, bo w coraz bardziej wirtualnym świecie wspierają one tradycyjną komunikację i edukację bazującą na realnym słowie i geście.

Nasz zespół odpowiada za wszystkie procesy powstawania produktów, począwszy od procesu kreacji, technologii i produkcji poprzez promocję, sprzedaż i dystrybucję, a działy wsparcia zapewniają właściwą obsługę finansową, kadrową, personalną, prawną oraz informatyczną.

Główny obszar naszej działalności stanowi projektowanie, produkcja i dystrybucja puzzli i gier. Mamy w naszej ofercie również linie zabawek premium cechujące się doskonałą jakością oraz najwyższymi walorami użytkowymi. Samochodziki marki SIKU, zabawki elektroniczne marki Vtech, klocki konstrukcyjne BrickTrick czy linia zabawek naukowych Science4You to tylko wybrane przykłady.

Sprzedajemy nasze zabawki do przeszło 50 krajów zarówno w modelu partnerów dystrybucyjnych, jak i bezpośrednio współpracując z największymi detalistami w Europie. Na rynku Węgier, Czech i Słowacji oraz Niemiec mamy swoje formalne przedstawicielstwa.

Należymy do Grupy Trefl, w której skład wchodzą: spółki sportowe – Trefl Sopot, Trefl Gdańsk, spółka mediowa – Baltic Media Group, wytwórnia filmów animowanych – KAZStudio oraz spółki dystrybucyjne na Węgrzech, w Czechach i w Niemczech.

Za sukcesem Trefl stoją ludzie. Pracownicy pełni pasji, zaangażowania, nastawieni na realizację celów, wychodzący z inicjatywą. Właśnie tych cech poszukujemy również u kandydatów – naszych przyszłych pracowników. Stawiamy na osoby kreatywne, pełne motywacji, chętne do długofalowej współpracy.

W zamian oferujemy stabilne zatrudnienie, udział w realizacji ciekawych projektów oraz możliwość wdrażania własnych pomysłów. Dbamy o pozytywną kulturę pracy, kreując przyjazną atmosferę. Wspieramy pracowników w podnoszeniu kwalifikacji, dajemy możliwość uczestnictwa w inicjatywach sportowych oraz przystąpienia do pakietu rekreacyjno- sportowego, opieki medycznej i ubezpieczenia grupowego. Ponadto cyklicznie organizujemy wydarzenia z myślą o najbliższych naszych pracowników.

Różnorodność działów i obszarów działania sprawia, że u nas każdy może znaleźć swoje miejsce, zatem stań w kolejce po karierę i dołącz do gry!

Zapraszamy do odwiedzania naszej zakładki kariera, gdzie można znaleźć więcej szczegółów z życia firmy, informacje o oferowanych benefitach czy aktualnych ofertach pracy i stażu.

Pozostałe oferty

Dodane przez Trefl

No available jobs.

Branża
Produkcja/Przemysł
Liczba pracowników
700
Założone w
1985
Telefon
58 666-71-00 58 666-7**** Show
Miasto
Gdynia