Wczytywanie...

Ikea

Gdańsk

Ikea

Ty jesteś zmianą

Jesteśmy IKEA Retail i należymy do Grupy Ingka. Nasz pierwszy sklep w Polsce otworzyliśmy w 1990 roku – oznacza to, że produkty IKEA trafiają do polskich domów od niemal 30 lat! Obecnie działamy w 14 miastach w Polsce i razem tworzymy liczący prawie 5 tysięcy pracowników zespół IKEA. Praca tutaj daje nam mnóstwo satysfakcji. Chcesz do nas dołączyć? To świetnie!

W IKEA szukamy ludzi, nie CV. Bo wierzymy, że to właśnie #TyJesteśZmianą.

Sprzedaż

To my każdego dnia spotykamy się z naszymi klientami. Doskonale znamy asortyment produktów IKEA, potrzeby naszych klientów oraz trendy i lokalny rynek. Uwielbiamy nawiązywać relacje z naszymi klientami i pomagać im spełniać marzenia o pięknym i funkcjonalnym domu, dbając jednocześnie o wzrost sprzedaży i rentowność naszego biznesu.

Obsługa klienta

Budujemy i utrzymujemy dobre relacje z naszymi klientami. Każdego dnia dbamy o to, aby zapewnić pozytywne doświadczenia zakupowe wszystkim osobom odwiedzającym sklepy IKEA. Pomagamy zarówno przed dokonaniem zakupów, jak i w ramach obsługi posprzedażowej. Praca tutaj pozwoli Ci zbierać i analizować opinie naszych klientów, aby poprawiać jakość obsługi i wpływać na lepsze funkcjonowanie sklepu. Dzięki naszej współpracy zakupy w IKEA staną się jeszcze przyjemniejsze!
 

Dział przepływu towaru

To my sprawiamy, że produkty IKEA są zawsze na wyciągnięcie ręki dla naszych klientów. Zarządzamy procesami zaopatrzenia, aby zapewnić klientom nieustanny dostęp do naszych produktów przy jednoczesnej minimalizacji kosztów. Jeśli zastanawiasz się, kto jest odpowiedzialny za zapewnienie sprawnego procesu logistycznego w jednostkach IKEA – to właśnie my.

IKEA FOOD

W Restauracji i Bistro serwujemy smaczne posiłki i przekąski, takie jak klopsiki, hot-dogi i bułeczki cynamonowe, a w Sklepiku Szwedzkim oferujemy różnorodne produkty spożywcze, którymi klienci mogą cieszyć się w swoich domach. Jesteśmy dumni, że jedzenie, które sprzedajemy, jest nie tylko smaczne, ale też pozyskiwane w sposób przyjazny dla planety! W naszym zespole masz szansę zadbać o szwedzkie dziedzictwo i dzielić się kultowym smakiem!

Nasze wartości

Poczucie wspólnoty

Poczucie wspólnoty pozostaje w samym sercu kultury IKEA. Naszą siłą jest wzajemne zaufanie, wspólne dążenie do tych samych celów i czerpanie radości z pracy.
 

Troska o ludzi i planetę

Chcemy być motorem pozytywnych zmian zarówno lokalnie, jak i globalnie. Dysponujemy wystarczającymi możliwościami i środkami, aby wywierać znaczący oraz trwały wpływ na obecne i przyszłe pokolenia.
 

Świadomość kosztów

Jak najwięcej ludzi powinno móc pozwolić sobie na piękny i funkcjonalny dom. Nieustannie stawiamy wyzwania sobie i innym, aby mniejszym nakładem osiągać więcej, bez uszczerbku na jakości, funkcjonalności, zasadach zrównoważonego rozwoju czy formie.
 

Prostota

Prosty, bezpośredni i praktyczny sposób bycia jest częścią naszego dziedzictwa wywodzącego się ze Smålandii. Prostota polega na byciu sobą i twardym stąpaniu po ziemi. Jesteśmy nieformalni i pragmatyczni, a naszym największym wrogiem jest biurokracja.
 

Poszukiwanie ulepszeń i nowych rozwiązań

Nieustannie poszukujemy nowych sposobów rozwoju. Cokolwiek robimy dziś, jutro możemy to robić lepiej. Znajdowanie rozwiązań dla pozornie niemożliwych do zrealizowania wyzwań jest elementem naszego sukcesu i źródłem inspiracji do mierzenia się z kolejnymi wyzwaniami.
 Nieszablonowe myślenie

Nie jesteśmy tacy jak inne firmy i nie chcemy tacy być. Lubimy podważać istniejące rozwiązania, myśleć niekonwencjonalnie, eksperymentować i popełniać “twórcze” błędy.
 

Branie i dawanie odpowiedzialności

Wierzymy w ludzi. Dawanie i branie odpowiedzialności sprzyjają rozwojowi pracowników. Atmosfera wzajemnego zaufania, pozytywnego myślenia i wybiegania w przyszłość inspiruje każdego do angażowania się.
 

Przywództwo poprzez przykład

W naszym przekonaniu przywództwo to czyny, a nie stanowiska. Od kompetencji i doświadczenia ważniejsza jest dla nas wartość człowieka. Ludzie, którzy robią to, co mówią, i dają dobry przykład. Chodzi o dawanie z siebie tego, co najlepsze, i wydobywanie tego, co najlepsze, z innych.

Rozwój w IKEA

Różne stanowiska

Jeśli zechcesz zmienić kierunek swojego rozwoju – pomożemy Ci w tym! Możesz zmienić dział, sklep lub poznać oferty pracy w jednostkach IKEA za granicą. Możliwości jest mnóstwo!
 Rozmowy o rozwoju

Dzięki nim pracownicy mogą wspólnie z wybranym przez siebie liderem przeanalizować swoją dotychczasową drogę, doprecyzować swoje talenty oraz sprawdzić możliwości rozwoju.
 Fleksy

Każdy czasem chce spróbować nowych rzeczy – sami dobrze o tym wiemy! Dlatego korzystamy z możliwości fleksowania – możemy podzielić swój etat między dwa rożne działy i sprawdzić się w nowej roli.
 Projekty

Krajowe i międzynarodowe projekty to świetne rozwiązanie dla osób, które mają głowy pełne pomysłów. Udział w nich daje możliwość wdrażania nowych rozwiązań oraz opracowywania usprawnień.
 Szkolenia

Każdy z nas może swobodnie korzystać z platformy MyLearning, na której znajdują się liczne szkolenia e-learningowe. To również tam zapisujemy się na szkolenia stacjonarne organizowane wewnątrz firmy.

Benefity

System kafeteryjny
 

Co miesiąc każdy z nas otrzymuje określoną liczbę punktów. Możemy je zbierać i wymieniać na rzeczy, które sprawiają nam prawdziwą frajdę. Karta MultiSport, bilety do kina, bony do sklepów czy masaże – lista dostępnych benefitów jest naprawdę długa!


Prywatna opieka medyczna
 

IKEA dba o nasze zdrowie i dobre samopoczucie – bez nich trudno byłoby się rozwijać! Każdy z nas może korzystać z rozszerzonego pakietu opieki medycznej na terenie całego kraju. Opieką medyczną możemy również objąć dzieci i członków naszych rodzin lub rozszerzyć swój pakiet o dodatkowe usługi.


Dofinansowanie do posiłków
 

Nie musimy poświęcać czasu na gotowanie do pracy. Posiłki w naszej kantynie są nie tylko smaczne, ale i – dzięki specjalnemu dofinansowaniu – tanie! Menu zmienia się codziennie i są w nim również dania wegetariańskie. Jeśli w lokalizacji, w której pracujemy, nie ma restauracji pracowniczej, otrzymujemy przedpłacone karty lunchowe.


Prezenty okolicznościowe
 

Gwiazdka, narodziny dziecka, ślub – w IKEA uwielbiamy świętować! Z okazji ważnych wydarzeń i świąt każdy pracownik otrzymuje prezent pod postacią bonu pieniężnego lub karty podarunkowej, które mogą zostać wykorzystane w dowolny sposób.


Zniżka i kredyt pracowniczy
 

Lubimy produkty, które sprzedajemy! I możemy je kupić, korzystając ze stałego rabatu na cały asortyment IKEA. A jeśli chcemy, mamy możliwość skorzystania z kredytu 0%.


Roczny system premiowy
 

Raz do roku otrzymujemy specjalną premię. Jej wysokość zależy od wspólnie wypracowanego wyniku finansowego całej firmy i stopnia realizacji założonych celów.
 


Plan emerytalny TACK!
 

W IKEA możemy jeszcze lepiej zadbać o naszą przyszłość. Jak? Dzięki dodatkowemu planowi emerytalnemu, który jest przeznaczony dla wszystkich pracowników w Polsce.


Ubezpieczenie NNW
 

Mamy pewność, że w pracy jesteśmy pod ochroną – a to za sprawą ubezpieczenia NNW, którym objęty jest każdy z nas, pracowników. Jest ono w całości opłacane przez IKEA. Jeśli chcemy, możemy ubezpieczyć również nasze dzieci lub wnuki.


Świętowanie jubileuszy
 

Jubileusz stażu pracy to dla nas niezwykłe wydarzenie! Chcemy je odpowiednio uczcić, dlatego z tej okazji każdy pracownik otrzymuje dodatkowy płatny urlop oraz dofinansowanie do odpoczynku lub kartę na zakupy w IKEA.


Fundusz Świadczeń Socjalnych
 

Jeśli z jakichś powodów znajdziesz się w trudnej sytuacji życiowej – zdrowotnej, materialnej lub rodzinnej – będziesz mógł uzyskać wsparcie z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.

 

Rekrutacja #poTwojemu

Zobacz inną stronę pracy – aplikowanie do IKEA jest naprawdę proste! Sprawdź, w jaki sposób to zrobić, i dołącz do interesującej Cię rekrutacji.
 

1. Rozpocznij proces rekrutacji

Zainteresowała Cię któraś z ofert pracy? Świetnie! Na początku nasz system rekrutacyjny poprosi Cię o stworzenie profilu kandydata. To obowiązkowy etap. Dzięki temu będziesz mógł śledzić, co się dzieje z Twoją aplikacją.
 

2. Zaaplikuj i daj się poznać

Aby aplikować, nie potrzebujesz załączać CV ani żadnego innego dokumentu. Wystarczy sam profil w naszym systemie.

Jeśli jednak chcesz, możesz przygotować dokument (plik), który pozwoli nam poznać Cię jako osobę i dowiedzieć się, dlaczego wybierasz właśnie to stanowisko. To może być prezentacja, filmik, list albo klasycznie – CV. W przypadku niektórych stanowisk CV jest konieczne. Jeśli tak będzie, poprosimy Cię o załączenie go.
 

3. Będziemy w kontakcie

Aplikacja wysłana? Super! Damy Ci znać, kiedy do nas dotrze, i będziemy informować Cię na bieżąco o kolejnych etapach oraz wyniku rekrutacji. Możesz też monitorować status aplikacji na swoim profilu w systemie rekrutacyjnym.
 

4. Czekaj na informację od rekrutera

Następnie możesz spodziewać się telefonu od rekrutera albo zaproszenia, aby odpowiedzieć na kilka pytań w systemie HireVue.
 

5. Spotkaj się z nami

Jeżeli pomyślnie przejdziesz poprzedni etap – zaprosimy Cię na spotkanie indywidualne lub grupowe. Spotkania odbywają się w sklepach, a w przypadku Warszawy również w Twoim Studio Pracy przy Al. Krakowskiej 61. Może zdarzyć się tak, że zaprosimy Cię na drugie, dodatkowe spotkanie.

Dołącz do nas!

Już nie możemy się doczekać, aż Cię poznamy!

Pozostałe oferty

Dodane przez Ikea

No available jobs.

Branża
Sprzedaż/Obsługa klienta
Liczba pracowników
5500
Założone w
1990
Miasto
Gdańsk